KONST / Litografier / Litografisk affisch 16186010
nr 1618 6010
Litografisk affisch
Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets mått: 99x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:20:11
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor